Vijesti

Karate klub Novigrad – Rezultati s natjecanja

08.05.2017. /// Novigrad-Vijesti / Sport
Protekli je vikend bio iznimno uspješan za Karate klub Novigrad. Sudjelovali su na 25. Rijeka kupu, koji se održao u Kostreni. Natjecanje je okupilo više od 280 sudionica i sudionika iz 35 klubova, te četiri države.

Boje Karate kluba Novigrad branili su Andrej Zrnić, Linda Baissero i Emanuel Pištan, predvođeni trenericom Tamarom Lubiana.

Andrej Zrnić osvojio je 2. mjesto u kategorija kate / mlađi učenici, te 3.mjesto u kategoriji borbe / mlađi učenici / do 30 kg.

Linda Baissero osvojila je 3. mjesto u kategoriji kate / juniorke, te 2. mjesto u kategoriji kate / seniorke.

Emanuel Pištan osvojio je 2. mjesto u kategoriji kate / juniori.

Na koncu je tako KK Novigrad u šest kategorija osvojio 5 medalja, što predstavlja više nego uspješan nastup na jakom riječkom natjecanju.